הפקה וארגון של אירוע שירה בסגנון קולולם

 
אירוע שירה בסגנון קולולם ביום הולדת

 


אירוע שירה בסגנון קולולם בחתונה


מקליקים בקישור הזה ישירות לוואטסאפ של איתי המנצח ומקבלים את כל הפרטים:
Whatsapp_052-8378991
קולולם
זאת תופעה מדהימה של התקופה האחרונה – מאות ואלפי אנשים מגיעים לערב אחד חד פעמי פשוט כדי לשיר ביחד. הם מתחלקים לקבוצות לפי הקולות שלהם – גברים, נשים קול גבוה, נשים קול נמוך ולומדים תוך כמה שעות עיבוד קולי לשיר אחד מוכר בשלושה קולות.
זכיתי להגיע לאחד הערבים האלה (בדרך כלל הכרטיסים נחטפים תוך כמה שעות) וזאת באמת חוויה מיוחדת שמומלצת לכל אחד שאוהב לשיר.
מזה כמה שנים אני מנצח על מקהלות ובכל הופעה שלנו חלק מהמופע הוא שיר בשיתוף הקהל בסגנון קולולם, שיר שכולם שרים ביחד בקולות. הפקה של אירוע שירה כזה יכולה להתאים כפעילות כמעט לכל סוג של אירוע שיש בו בין עשרות למאות משתתפים – יום הולדת עגול, בר/בת מצווה, חתונה, התכנסות של עובדים ובכלל של אנשים עם מכנה משותף כלשהוא.  החוויה של שירה ביחד מחברת את כולם למשהו אחד משותף ותמיד יוצאים מהערבים האלה בתחושה של התרממות רוח :-)

מה צריך כדי לארגן אירוע שירה בסגנון קולולם ?
הפקה של ערב שירה בסגנון קולולם (שירת רבים) דורשת כמה דברים ביחד:
ניהול והפקה מוזיקלית, הנחייה של האירוע עצמו וצילום ועריכת וידאו.

התהליך בגדול הוא כזה:

1.בוחרים את השיר המתאים.
אני משתדל לבחור ביחד איתכם את השיר כדי למצוא את השיר שהכי מתחבר לאירוע ושיש לי איזהשהוא רעיון לעיבוד המוזיקלי שלו. לא כל שיר יכול להתאים לשירת המונים וצריך למצוא שיר שיהיה יחסית פשוט ללמד בזמן קצר.

2.אני מכין עיבוד מיוחד עם 2  או 3 קולות.
העיבוד המוזיקלי עם תפקידי הקולות זה מה שהופך את השיר ליצירה משותפת של כולם. בד"כ מתחלקים לקולות לפי גובה – קול1 – בנות גבוה,קול2 – בנות נמוך, קול 3 – בנים.אפשר גם לחלק את השיר ל-2 קולות, בנים ובנות. את ההקלטות אני שולח לכם במייל כדי שיהיה אפשר להעביר לכולם שיגיעו מוכנים כמה שיותר לאירוע,

3.כדי שהשיר יישמע עשיר ומלא אני מכין ליווי מוזיקלי (פלייבק) עם כלי נגינה כדי להוסיף אנרגיה וקצב לשיר – בס תופים גיטרות כינורות וכד'.

5.בזמן האירוע מתחלקים לפי הקולות ולומדים את השיר, זה לוקח בין שעה וחצי לשלוש שעות.כל אחד מקבל דף עם המילים של השיר.  אם יש אפשרות אז מתחלקים ל-2 קבוצות כאשר קבוצה אחת הולכת לאולם אחר כדי ללמוד את התפקיד שלה בנפרד באותו זמן ואחר כך נפגשים כולם ושרים את 3 הקולות ביחד. בהתחלה רק עם פסנתר ואחר כך עם הפלייבק כולו.

6.לסיום שרים כולם ביחד את השיר כמה פעמים מהתחלה ועד הסוף עם הפלייבק. בזמן הזה הצלמים לוקחים כמה שיותר צילומים מזוויות שונות ושל כמה שיותר אנשים שמשתתפים. את כל הצילומים לוקחים אחר כך לעריכה של וידאו קליפ מרשים

רוצים לבדוק אם אירוע שירה בסגנון קולולם יכול להתאים באירוע שלכם?
מקליקים בקישור הזה ישירות לוואטסאפ של איתי המנצח ונבדוק ביחד:
Whatsapp_052-8378991
או מתקשרים – 052-8378991

התגובות סגורות.