מה זה פסנתר חשמלי ?

מה זה פסנתר חשמלי ?

הסבר קצר על כלי המקלדת הנפוצים ההבדלים והמחירים שלהם:

פסנתר –  נקרא גם פסנתר אקוסטי, בנוי מעץ ולא נייד כלומר הוא כבד מאוד ואפשר להזיז אותו ממקום למקום רק עם חברת הובלה. לפסנתר אקוסטי יש את הצליל הכי צלול ומלא והוא יקר יחסית לכלים האחרים. פסנתר אקוסטי יד שניה יכול להתחיל ב- 5,000 ש"ח להגיע לעשרות אלפים.

פסנתר חשמלי – כלי מקלדת אלקטרוני.
היתרון שלו שהמקלדת שלו היא בגודל של פסנתר (7 ורבע אוקטבות)
ולקלידים יש תחושה קרובה לזה של  פסנתר רגיל. הוא נייד, אפשר לקחת אותו לחזרות       והופעות והוא זול  יותר מפסנתר אקוסטי.
מחירים של פסנתר חשמלי נעים בין 2000-6000 ש"ח

אורגנית – אורגנית זה סוג של פסנתר חשמלי רק יותר קטן. לאורגנית יש 5 אוקטבות (במקום 7 ורבע) והיא באה עם תוספות של מקצבים וצלילים שונים. אורגנית זולה יותר מפסנתר חשמלי והמחיר שלה מתחיל ב- 700 ₪.

אורגן - כשאומרים אורגן מתכוונים בד"כ לאורגן קומותיים כמו של פעם עם פדלים ברגליים. היום כבר לא  מוכרים בחנויות אורגנים כי הם כבדים ויש כלים קומפקטיים יותר עם סאונד טוב יותר. אפשר למצוא רק  מיד שניה.

סינטיסייזר – מקלדת יותר מקצועית עם צלילים ברמה מאוד גבוה ואפשרויות לתיכנות ובניית צלילים ולופים סינטיסייזר משמש קלידנים בהופעות ובהקלטות של דיסקים. המחירים של סינטיסייזר מתחילים ב- 7000 ש"ח ומעלה.

קלידים - כל כלי נגינה שיש לו קלידים בעצם. הכוונה בעיקר לפסנתר חשמלי אורגנית או סינטיסייזר.

רוצים לדעת מה הכי כדאי לכם לקנות כדי להתחיל ללמוד לנגן ?
צרו קשר בטלפון או במייל ואשמח לעזור

איתי
052-8378991
itayor@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>